Uvedené procedury a terapie zařazujeme dle tematického zaměření jednotlivých pobytů. Ceny pobytů a procedur najdete v našem E-shopu.

Detoxikační a omlazující zábaly z mořské řasy

Masáž s detoxikačním zábalem z mořské řasy podporuje odstranění škodlivin a toxických látek z těla, podílí se na snížení otoků, či zadržování vody, uvolňuje ložiska tuků a stimuluje procesy regenerace. Osvěžuje, hydratuje, regeneruje, zvyšuje pružnost pokožky a vyhlazuje ji, zároveň má i protizánětlivé účinky.
Opakovaná aplikace přispívá k hubnutí a korekci postavy !

Lymfatické masáže

Mezi časté důsledky špatné funkce lymfatického systému patří otoky, celulitida nebo poruchy imunitního systému. Lymfatická masáž působí jako naše vnitřní sprcha. Pomáhá odvádět odpad z tkání do cév lymfatické soustavy a též pomáhá přenášet choroboplodné zárodky do mízních uzlin, kde jsou zneškodňovány. Lymfatické masáže pomáhají organismu aktivovat vlastní obranný systém, a proto jsou vhodné pro nás všechny na posílení organismu. Provádí se velmi lehkým tlakem s pomalou frekvencí a vychází ze znalostí lymfatického systému, kdy se směřuje odtok lymfy ke sběrným uzlinám.

Reflexní masáže chodidel

Reflexologie neboli zónová terapie představuje holistickou léčebnou metodu, která zahrnuje tlak a masáž reflexních bodů na chodidlech. Tlakové a masážní techniky v reflexologii jsou navrženy tak, aby dokázaly nalézt a uvolnit energetické bloky a rozpustit krystalické usazeniny objevující se v zónách chodidel v souvislosti s postiženou částí organismu.
Kromě léčení zdravotních problémů je reflexologie extrémně efektivní terapií v případě stresu, napětí a únavy. Může být rovněž použita jako preventivní prostředek proti onemocnění.

Bemer terapie

Tato terapie napomáhá regeneraci a startuje samouzdravovací procesy v těle. Díky obnovení narušené mikrocirkulace dochází k odplavování škodlivin a toxických látek z těla, k dostatečnému okysličení a tvorbě energie. Zároveň se výrazně zlepšuje přísun živin, minerálů a vitamínů do všech orgánů a tkání.

Rašelinové obklady

Rašelinový zábal je jedna z nejuznávanějších forem tepelné terapie. Doporučuje se k uvolnění svalového napětí při sportu, pracovním přetížení, bolestech kloubů a menstruačních bolestech nebo při léčbě kožních problémů. Rašelinové obklady, mimo jiné, povzbuzují vlastní imunitní reakce těla.

Masáž lávovými kameny

Lávové kameny mají mimořádně silné energetické vibrace, které spolu s teplem dokáží odstranit bloky důležitých bodů na meridiánech (energetických drahách) a rozproudí energii v těle. Mají schopnost absorbovat, udržovat a postupně uvolňovat teplo. Přenášejí a předávají tepelnou energii, která zrychluje metabolismus tkání, umožňuje detoxikaci těla, pozitivně ovlivňuje lymfatický systém a přináší úlevu od bolesti. Masáž se využívá na zlepšení tonizaci svalstva i na působení proti celulitidě. Tato masáž působí antistresově, neboť odebírá negativní energii.

Raindrop masáž éterickými oleji

Raindrop technika je nástroj, který můžete použít ke snížení stresu a napětí, zvládnutí bolesti, posílení imunitního systému, detoxikaci těla a dosažení harmonie srdce a mysli. Nechte se vzít na cestu relaxace a harmonie. Techniku Raindrop vyvinul americký lékař Gary Young. Spojil v ní aplikaci devíti terapeutických esenciálních olejů na chodidla a páteř se speciálními masážními postupy indiánského kmene Lakota a metodou Vita Flex bodů, která má pro lidskou bytost hluboký regenerační a léčebný efekt. Díky spojení účinku esenciálních olejů a speciálních masážních technik je Raindrop je účinnější metodou než běžná masáž. Nejsilnější účinek techniky Raindrop je po 3 – 4 dnech.

Ošetření obličeje a dekoltu

Toto ošetření je cíleně zaměřeno na výrazně stresovanou, extrémně zatíženou pokožku bez energie s viditelnými známkami únavy a předčasného stárnutí. V průběhu ošetření je aplikována speciální masážní maska z mořských řas, která zklidní projevy přecitlivělosti a dodá důležitou hydrataci. Výsledkem je viditelné vyhlazení, zpevnění a omlazení pleti. Tato masáž zajistí absolutní uvolnění pro celý organismus a harmonii všech smyslů. 

Celotělová masáž

Celotělová masáž je výbornou relaxační metodou na uvolnění nashromážděného napětí v těle a vhodná pro fyzickou i psychickou relaxaci. Během masáže se snažíme dosáhnout léčebného účinku nejen v místě působení, ale i v celém organismu. Mechanickou stimulací tkáně se z buňky a mezibuněčného prostoru snáze uvolňují látky, které se s pomocí krevního oběhu dostávají do celého těla a zajišťují tak celkovou odezvu na masáž. Zároveň se prostřednictvím lymfatického a žilního systému odplavují odpadní látky z mezibuněčného prostoru např. oxid uhličitý, kyselina mléčná aj.