CESTA KE ZDRAVÍ A HARMONII


Jak to všechno začalo? V loňském roce jsme se potkaly jako terapeutky na rekondičním a ozdravném pobytu pacientů po onkologické léčbě, který pořádá tradičně sdružení Arcus v Harrachově. Hned po prvním dni jsme si padly do oka natolik, že všechen volný čas mezi terapiemi jsme prožily společně vzájemným vyprávěním si o našich životních cestách. Brzy jsme zjistily, že máme podobné osudy a tím i důvod, který nás zavedl vybrat si cestu průvodce v oblasti podpory zdraví.

Jiřina
Terapeutka pro lymfatický systém a reflexologii plosky nohy. Uvolňující lymfu a mysl lidem, kteří mají za sebou náročná období a nejen jim. Jogínka a kuchařka Paleo stravování.

Gabriela
Terapeut a kouč, zaměřující se na komplexní přístup z pohledu funkční medicíny, pracující jak s emocemi, tak i s fyzickým tělem klientů, a to vždy podle nastavení, zájmu a potřeb každého jednotlivce.

Proč děláme ozdravné a relaxační pobyty?
Protože nás naplňuje být součástí radosti a energie při předávání přírodních a odborných vědeckých zkušeností.

Obě jsme měly možnost se v životě přesvědčit, jak velký vliv může mít výživa na cestě k uzdravení, jakou významnou roli hrají emoce a jak nezbytné je očistit tělo od všude přítomných toxinů. Tímto směrem se tedy nyní ubíráme a v rámci pořádaných pobytů vám nyní společně nabízíme jedinečné propojení terapií, sdílení principů, možností, zkušeností a radosti.

Naše motto:
„Neexistuje nevyléčitelná nemoc, pouze nevyléčitelný pacient.“
Bernie Siegel, M.D.